Vieta

„Alėja 18“ – šiuolaikinio miesto žmogaus kodas

Laisvės alėja – tai pagrindinė Kauno gatvė, kurią žino kiekvienas žmogus Lietuvoje: charakteringos istorijos bei šiuolaikinės urbanistikos sintezė abejingų legendiniam bulvarui nepalieka.

Tačiau tikime, jog Jūs – gyvenimui miesto centre prioritetą teikiantis žmogus – vertinate ne tik vietos charakterį, bet ir išskirtines galimybes. Svarbiausia, kad pozicija mieste bei išplėtota paslaugų infrastruktūra čia leidžia rinktis! Norite ramybės? Ją atrasite savuose namuose. Pageidaujate gyvenimo šurmulio? Į jį įsiliesite vos tik išėję pro duris.

Laisvės alėja – svarbiausia Kauno kultūros, laisvalaikio bei verslo scena. Pakaks vos minutės ar kelių pėsčiomis iki geriausiai mieste vertinamų restoranų, parduotuvių, įvairias paslaugas teikiančių salonų, Mykolo Žilinsko dailės galerijos ar miesto simboliu vadinamos Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios.

Nors naujasis namas kyla pačiame miesto centre, tačiau „ALĖJA 18“ daugiabučio vieta leidžia mėgautis ir gamta. Čia jus nuolatos sups žaliuojantis pastato kiemas, liepų alėja, pakilę Parodos kalnu pasieksite Vytauto ir Ąžuolyno parkus, o Nemuną ar jo salą pėsčiomis prieisite vos per dešimt minučių.

Gyvenimas naujajame name suteiks visas tvaraus judėjimo galimybes automobilio neturintiems ar pageidaujantiems juo naudotis kuo rečiau. Spūstis piko valandomis čia lengvai iškeisite į kelią pėsčiomis, dviračiu ar elektriniu paspirtuku. Prireikus važiuoti toliau, itin patogu naudotis viešuoju transportu.