Apdailos aprašas

Stogas Sutapdinta stogo dalis įrengiama iš PVC dangos, šlaitinė stogo danga iš Ruukki skardos lakštų. Stogas apšiltinamas pagal A++ klasės energetinį normatyvą.
Langai Bus sumontuoti projekte numatyti stoglangiai – VELUX, arba alternatyvūs gaminiai. Pastate montuojami mediniai langai/vitrinos, kurie atitinka projekte keliamus reikalavimus. Dalis langų su medinėmis langinėmis.
Durys Sumontuojamos aliuminės, įėjimų į pastatą/laiptines, durys su pritraukėjais. Sumontuojamos medinės įėjimų į butus/patalpas durys. Butuose/patalpose vidaus durys nemontuojamos.
Fasadas Pastatas šiltinamas pagal A++ klasės energetinį normatyvą. Apdailinė fasado apdaila iš dekoratyvinio tinko, klinkerio ir medžio.
Ventiliacija Butuose įrengiami prievadai autonominiams rekuperatoriams, montuojami rekuperatoriai ir išvedžiojami ortakiai butuose/patalpose.
Šildymas Įrengiamos šildomos grindys bei jų valdymo automatika kiekviename bute/patalpoje. Šilumos punktas jungiamas prie centrinių šilumos tinklų. Šilumos apskaita vykdoma atskirai kiekvienam butui/patalpai.
Vėsinimas Įrengiami prievadai (elektros ir drenažo) vėsinimo įrenginiams. Kondicionieriai nemontuojami.
VN Įrengiami lauko ir vidaus vandentiekio, nuotekų, lietaus tinklai. Butuose/patalpose prievadai prietaisams montuoti. Santechnikos prietaisai nemontuojami. Vandens pašildymo punktas jungiamas prie centrinių šilumos tinklų.
Pertvaros Pagrindinės (kapitalinės) pastato sienos įrengiamos iš monolito ir silikatinių blokelių. Sienos tarp butų ir laiptinės įrengiamos iš mūro, papildomai izoliuojant vata ir montuojant GKP dvigubą sluoksnį. Butų vidaus pertvaros įrengiamos iš GKP. Garso izoliacijai užtikrinti naudojamas vatos užpildas.
Butų/patalpų apdaila Butuose įrengiama dalinė apdaila. Mūrinės sienos tinkuojamos, sienos iš GKP papildomai neglaistomos ir netinkuojamos, lubos gelžbetonio plokštė, grindys smėlbetonis.
Terasos ir balkonai Terasos ir balkonai įrengiami su hidroizoliacija ir apdailine medžio danga („termo“ mediena ir/arba deginta mediena) arba paliekamas atviras betonas. Dalyje balkonų įrengiami vazonai augalams su laistymo sistema.
Laiptinių ir bendrų patalpų apdaila Laiptinėse grindys įrengiamos iš natūralaus akmens plytelių. Sienos kombinuotos iš natūralaus betono ir dažytų paviršių. Įrengiamas bendras apšvietimas ir priešgaisrinė signalizacija bendrose erdvėse ir laiptinėse.
Elektra ir silpnos srovės Butuose/patalpose išvedžiojamas elektros tinklas pagal projektą, montuojamos potinkinės dėžutės, pilnai surenkamas elektros skydelis. Mechanizmai dalinėje apdailoje nėra montuojami. Pastate įrengiama telefonspynė. Pastate išvedžiojamas interneto tinklas su įvadais į butus/patalpas. Butuose atvedamas vienas interneto kabelis nuo įvado iki TV.
Liftai Pastate įrengiami trys liftai vadovaujantis projektu.
Įvažiavimo vartai Į teritoriją montuojami metaliniai vartai su automatika. Valdymas telefonu ir/arba nuotolinio valdymo pulteliu.
Parkavimas Pirmame ir -1 aukštuose įrengiama parkavimo aikštelė iš betono trinkelių. Pirmame aukšte parkavimo aikštelė yra atvira. -1 parkavimo aikštelė įrengiama su automatiniais vartais (valdymas telefonu ir/arba nuotolinio valdymo pulteliu).