Kiti Mūsų projektai

„O5 Namai – tai penkių naujų daugiabučių kvartalas greta Kauno klinikų. Strategiškai itin patrauklioje vietoje besiformuojanti 204 butų, turinčių lodžijas ar terasas, kaimynystė ne tik realizuoja šiuolaikinio svajonių būsto idėją, bet ir palieką unikalų įspaudą visoje šios miesto dalies istorijoje. Gyventojų patogumui – išplėtota apylinkių infrastruktūra, automobilių parkavimas, vidiniai kiemai su įrengtomis žaliosiomis zonomis bei vaikų žaidimo aikštelėmis.

„Vytėnų akligatvis“ – naujas privatumą ir gyvenimo kokybę garantuojantis sklypų kvartalas ypač patogiame Kauno mikrorajone Vytėnuose. Čia būsto svajonei įgyvendinti galima rinktis iš 37 žemės plotų. Kvartale esančių sklypų dydžiai įvairūs: nuo ypatingu jaukumu išsiskiriančių mažesnių, iki šlaite išsidėsčiusių ir unikalią apylinkių panoramą dovanojančių didesnių.

Geriausia nuosavo namo alternatyva centrinėje miesto dalyje – dvibutis namas! Šią svajonę įgyvendina naujasis projektas, vystomas šiltai nostalgiškoje M. Jankaus gatvėje, esančioje prestižiniame Kauno rajono Žaliakalnyje. Šiuolaikiška statyba, stilinga architektūra, istoriškai svarbi ir strategiškai labai patogi vieta, absoliuti ramybė bei ilgainiui auganti šio nekilnojamojo turto vertė – tai ne pažadai, bet šiandienos kauniečio realybė.

Kauno senamiestis, istorinis ir renovuotas namas, emocija ir kitoniškumas – visa tai apie mūsų projektą „Ledainės namas“, jaukiai įsikūrusį Karaliaus Mindaugo prospekte. Maža, 10 butų kaimynystė bei strateginė vieta. Antrame aukšte butai parduodami su erdviomis terasomis, pro kurias atsiveria įstabi panorama į Nemuną. Tarpukario laikotarpiu šiame pastate kvepėjo žemuogėmis, vyšniomis, oranžadu: čia veikė vaisvandenių ir selterio dirbtuvė. Gėrimus mažajame ceche maišydavo tik iš natūralių vaisių, kuriuos laikydavo rūsiuose veikusiose autentiškose ledainėse. Šviežia, gaivu ir saldu! Tad nenuostabu, kad tikrų skonių ištroškę kauniečiai prie Prieplaukos krantinėje, kaip tuomet vadintas Karaliaus Mindaugo prospektas, įsikūrusios dirbtuvės kantriai laukdavo ilgiausiose eilėse…

Gyvenimas šalimais upės viename geriausių tarpukario kurortų!

„Etapas Group” vysto ir kviečia įsigyti būstą gamtoje, tikruosiuose Lampėdžiuose. Užtikrintai teigiame, jog tai tikrieji Lampėdžiai, mat dažnai žmonės linkę Lampėdžiais vadinti ir aplinkinius rajonus.

Lampėdžiai tarpukariu (1933 m.) buvo paskelbti kurortu, o tik vėlesniais metais prijungti prie miesto. Lampėdžiuose nekilnojamojo turto plėtra yra labai ribota, taip yra dėl mažos sklypų pasiūlos ir itin griežtų parko apsaugos reikalavimų, o plėtros ribojimas yra didelis privalumas šio rajono gyventojams. 

Mes parduodame namus Romuvos g.19, kur  kasdien jus pasitiks gamta, grynas oras, upė bei jos ramybė. Taigi, Jums siūlome rinktis vieną iš trijų dvibučių namų (plotas 100 kv.m.) arba įsigyti visą dvibutį (200 kv.m.). Kainos: šalimais upės – 3.200 Eur/kv.m. ,vidurinėje zonoje – 3.000 Eur/kv.m., šalimais gatvės – 2.800 Eur/kv.m. Namai parduodami su daline apdaila, pilnu gerbūviu. Statybų pabaiga – 2023 I ketv.